Главная   |   О нас Сделать стартовой    |    В избранное   

Каталог полезных статей

Полезные и интересные статьи на все случаи жизни
 
Маршрутки Киева Отели Украины Расписание автобусов Штрих-коды стран Праздники Скачать реферат
Автобусы Киева Схемы метро Расписание самолетов Курсы валют Именины Каталог статей
Троллейбусы Киева Таблица расстояний Карта Украины Автомобильные номера        
Трамваи Киева Телефоны                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Каталог статей

Начало раздела > Промышленность Добавить статью

Безконтактні вологоміри деревини та будматеріалів

Не секрет, що показник вологості часто відіграє ключову роль на всіх етапах обробки деревини, а також під час експлуатації виробів з неї. Оскільки деревина має здатність поглинати пари води з навколишнього середовища, то з метою запобігання процесів її гниття, деформації, погіршення механічних властивостей, міцності та зовнішнього вигляду потрібен постійний контроль за рівнем її вологості.

Для визначення рівня вмісту вологи в деревині застосовують спеціальні вимірювальні прилади – вологоміри. За принципом роботи їх поділяють на контактні (голчасті) і безконтактні (НВЧ).

Безконтактні моделі використовуються для роботи з деревиною, що призначена для виготовлення декоративних частин інтер’єру, дверей, вікон, паркету, меблів тощо. На відміну від контактних вологомірів, вони не лишають на вимірюваній поверхні отвори від голок.

Безконтактні вологоміри є більш точними для вимірювання вологості обробленої деревини, потребують хорошого контакту з поверхнею, відсутності повітряної кишені між сенсором та деревиною (якою може бути кора чи складний рельєф поверхні необробленої деревини).

В інтернет-маркеті вимірювальних приладів СІМВОЛЬТ представлено декілька моделей безконтактних вологомірів деревини. Так, широкої популярності у покупців уже набули моделі MD918 та MC-420. Вологомір MD918 забезпечує швидке й точне (у межах похибки 0,5 %) вимірювання вологості деревини, вологомір MC-420 – деревини, гіпсу, стяжки підлоги, цементу (у межах похибки 1…1,5 %). MD918 добре зарекомендував себе на меблевих фабриках, фірмах з виробництва вікон, дверей і різноманітних столярних виробів, MC-420 – на будівельних та ремонтних майданчиках.

Моделі MC-60A, MC-360XLA, MC-160SA теж користуються попитом у покупців, оскільки мають величезний технічний потенціал і можуть використовуватися там, де неможливо застосовувати інші прилади через недостатню кількість калібрувань.

Як показує досвід роботи, технічні можливості згаданих вище вологомірів не обмежуються переліком, поданим у технічному паспорті. За професійного підходу в багатьох випадках з їх допомогою можна вирішувати і, здавалося б, не завжди вирішувані технічні завдання.

Чекаємо на Вас на simvolt.com.ua і бажаємо вдалих покупок!

Опубликовано: 08.09.2010
Прочитано: 94  раза