Главная   |   О нас Сделать стартовой    |    В избранное   

Каталог полезных статей

Полезные и интересные статьи на все случаи жизни
 
Маршрутки Киева Отели Украины Расписание автобусов Штрих-коды стран Праздники Скачать реферат
Автобусы Киева Схемы метро Расписание самолетов Курсы валют Именины Каталог статей
Троллейбусы Киева Таблица расстояний Карта Украины Автомобильные номера        
Трамваи Киева Телефоны                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Каталог статей

Начало раздела > Товары Добавить статью

Вологість під контролем з приладами від СІМВОЛЬТ

Вологість – це міра насиченості речовини водою. Часто саме від цього параметру залежить якість продукції.

Так, вологість є однією з основних характеристик деревини. При різкій зміні температури і вологи оточуючого середовища в деревині виникає внутрішня напруга, що може призводити до тріщин і деформацій, тому на всіх стадіях виробництва й експлуатації необхідно стежити за вологістю виробів.

У будівництві цей показник контролюють для моніторингу вологості стін, підлоги, стелі будівель, що є дуже важливим для визначення часу готовності будівельних та ремонтних робіт.

Що стосується паперу, то висока вологість не лише призводить до його деформації і зміни розміру, а й зменшує його міцність. Низька вологість сприяє підвищенню жорсткості й ламкості, у результаті такий папір стає непридатним для високоякісного друку.

Оптимальна вологість ґрунту сприяє прискоренню росту рослин та покращенню якісних показників плодів. Величина природної вологості є важливою характеристикою фізичного стану породи, визначає її міцність і поведінку під спорудою. За рівнем вологості ґрунту оцінюють ефективність та економічність роботи систем зрошення і поливу.

Для сільського господарства важливе значення має вологість зернових, особливо під час збору врожаю і зберігання хлібу.

У наш час визначити вологість просто. Для цього існують спеціальні прилади – вологоміри. Широкий вибір моделей вологомірів, залежно від Ваших потреб, представлено в маркеті вимірювальних приладів СІМВОЛЬТ.

Вашій увазі пропонуються різні вологоміри деревини, що дозволяють визначати вологість матеріалу контактним (голчасті вологоміри) і безконтактним (НВЧ) способами як у польових умовах, так і на складах та виробництві. Перевагою безконтактних вологомірів є те, що вони дозволяють проводити вимірювання без ушкодження поверхні матеріалу і в широкому діапазоні вологості (0-80 %). На особливу увагу заслуговує модель MC-360XLA, що градуйована для 466 порід деревини та вимірює вологість на глибині до 10 см.

На будівництві себе добре зарекомендували вологоміри будівельних матеріалів MC-420 і MC-160SA, що визначають вологість деревини, гіпсу, стяжки підлоги, цементу (у межах похибки 1-1,5 %). Ці прилади дозволяють контролювати як абсолютну (0-16 %), так і відносну (0-98 %) вологість.

Вологоміри паперу представлені двома моделями – MD-4G і MD-916. В основу роботи приладів покладено діелькометричний метод вимірювання вологості, що дозволяє контролювати вказаний параметр у діапазоні від 2 до 40 %.

Працівникам сільського господарства слід звернути увагу на вологомір зерна MD-7825G, який дозволяє вимірювати вологість 36 зернових і бобових культур, зокрема пшениці, ячменю, жита, кукурудзи, вівса, рапсу, гречихи, проса, рису, гороху, сої, кави, какао-бобів, арахісу, борошна та ін.

Вологоміри ґрунту ZD-05 і ZD-06 дозволяють визначити не лише вологість, а й рН ґрунту, що є важливим фактором для вирощування ряду сільськогосподарських культур.

Новинками магазину є аналізатори вологості OHAUS MB23 та OHAUS MB25, принцип дії яких заснований на гравіметричному методі. Такі прилади знайдуть своє застосування у фармацевтичній, хімічній, харчовій та інших галузях промисловості.

Слід зауважити, що представлені в маркеті прилади прості й зручні у використанні і добре зарекомендували себе на практиці. На simvolt.com.ua Ви знайдете докладну інформацію про їхні технічні характеристики та ціни.

Фахівці simvolt.com.ua допоможуть Вам зробити оптимальний вибір і потурбуються про швидку доставку товару в межах Києва і всієї України. Також Ви особисто можете завітати до офісу і протестувати обраний прилад.

Якщо асортимент маркету СІМВОЛЬТ не задовольнить Ваших потреб, наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам в пошуку і доставці приладів за індивідуальним замовленням.

Для постійних клієнтів діють знижки.
Ласкаво просимо до світу simvolt.com.ua!

Опубликовано: 25.06.2011
Прочитано: 562  раза