Главная   |   О нас Сделать стартовой    |    В избранное   

Каталог полезных статей

Полезные и интересные статьи на все случаи жизни
 
Маршрутки Киева Отели Украины Расписание автобусов Штрих-коды стран Праздники Скачать реферат
Автобусы Киева Схемы метро Расписание самолетов Курсы валют Именины Каталог статей
Троллейбусы Киева Таблица расстояний Карта Украины Автомобильные номера        
Трамваи Киева Телефоны                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Каталог статей

Начало раздела > Промышленность Добавить статью

Використання пірометрів в промисловості

Всім відомо, що в повсякденному житті всі тіла випромінюють електромагнітні хвилі, тобто випромінюють тепло, залежно від їх температури. У процесі теплового випромінювання енергія переміщується, що дозволяє вимірювати температуру тіла на відстані. Теплова енергія і характеристики довжини хвилі її випромінювання безпосередньо залежать від температури тіла, що випромінює дану енергію. Наскільки точним і ефективним буде вимірювання залежить від об'єкту вимірювання і навколишнього середовища.

В останні декілька років спостерігається сплеск застосування вимірювальних систем на основі пірометрів. Наступні фактори без сумніву відіграють важливу роль у цьому розвитку.

Переваги технології вимірювання за допомогою пірометрів:
1. Технологія інфрачервоного випромінювання забезпечує легку реєстрацію температурних даних навіть при швидких і динамічних процесах. До того ж беззаперечною перевагою технології є малий час реакції сенсорів і систем.
2. Системи оснащені надійними сучасними сенсорами і покращеною електронікою мікропроцесорів.
3. Завдяки відсутності зворотного зв'язку, тобто впливу на об'єкт вимірювання, вимірювання може проводитися на чутливих поверхнях і стерильних продуктах, таким же чином, як і на небезпечних ділянках об'єктів або у важкодоступних місцях.
4. Ще одним із важливих аспектів цього, крім технічних переваг, є доступність і цінова політика, спрямована на користувача, завдяки оптимізації виробництва, що спеціалізується на виготовленні великої кількості приладів.

Пірометри в основному використовуються:
- На об'єктах слабкої теплопровідності, таких як кераміка, гума, пластик і т. д. Сенсор приладу для контактного вимірювання здатний відображати коректні показники температури, якщо він приймає температуру об'єкта вимірювання. У випадку із вимірюванням об'єктів слабкої теплопровідності час реакції дуже великий.
- Для визначення температури поверхні двигунів, корпусів і компонентів великих і малих моторів.
- Для рухомих компонентів, наприклад, на рухомому контейнері, обертальних колесах, металопрокатних станках і т. д.
- Для об'єктів, що потребують безконтактного вимірювання, наприклад, свіжо зафарбовані частини, стерильні або агресивні середовища.
- Для вимірювання малих і великих об'єктів при виборі різної оптики (лінз).
- Для об'єктів під напругою, наприклад, електричних компонентах, електричних шинах, трансформаторах і т. д.
- Для малих і легких компонентів, наприклад, компонентах і всіх об'єктах вимірювання, із яких контактний зонд витягне дуже багато теплової енергії і таким чином зробить вимірювання неможливим.

Широкий асортимент інфрачервоних термометрів(пірометрів) за доступними цінами представлений в маркеті вимірювальних приладів "СІМВОЛЬТ".

Опубликовано: 07.06.2010
Прочитано: 101 раз