Главная   |   О нас Сделать стартовой    |    В избранное   

Каталог полезных статей

Полезные и интересные статьи на все случаи жизни
 
Маршрутки Киева Отели Украины Расписание автобусов Штрих-коды стран Праздники Скачать реферат
Автобусы Киева Схемы метро Расписание самолетов Курсы валют Именины Каталог статей
Троллейбусы Киева Таблица расстояний Карта Украины Автомобильные номера        
Трамваи Киева Телефоны                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Каталог статей

Начало раздела > Строительство Добавить статью

Не святі горшки ліплять або будинок власними руками

Якщо останнім часом Вас не покидає думка про будівництво приватного будинку, Ви втомилися від міського шуму й давно мрієте спостерігати за дітьми, просто дивлячись у вікно, то, ймовірно, Ви за крок від прийняття рішення про створення власного житлового проекту.

Надзвичайно широкий вибір технологій будівництва та будівельних матеріалів, що використовуються сьогодні, дозволяють створювати екологічно чисте житло з високим рівнем комфорту та низькими експлуатаційними затратами.

Проте є й інша сторона медалі. Така насиченість ринку часто призводить до того, що майбутній власник приватного будинку ніяк не може вирішити, яким має бути його сімейне «гніздечко»: цегляним, дерев’яним чи каркасним, які матеріали обрати для даху та теплоізоляції, яка система опалення є оптимальною.

Перед тим як перейти безпосередньо до вибору матеріалів необхідно визначити, якими якостями повинен володіти сучасний сімейний будинок, щоб приносити радість власникам з року в рік.

По-перше, при виборі матеріалів слід звертати увагу на їх екологічність. За словами екологів, повітря в наших оселях в рази брудніше, ніж на міських вулицях. Головна причина - це використання матеріалів, які не відповідають екологічним нормам. Тому при виборі матеріалів, обов’язково вимагайте висновок СЕС з приводу відсутності шкідливих речовин в складі матеріалу.

По-друге, низькі експлуатаційні витрати є обов’язковим критерієм сучасного житла. Це стосується в першу чергу витрат енергоресурсів на підігрів води, опалення приміщення взимку та його охолодження в жарку пору року, що визначають в подальшому розмір комунальних рахунків.

Матеріали, що будуть використані в процесі будівництва, повинні бути енергоефективними, з низькими показниками теплопровідності. Важлива роль відводиться основному матеріал для стін та перекриттів, вікнам та системі утеплення будинку.

По-третє, будинок має бути довговічним й прослужити на благо Вашій родині десятки років, бути стійким до морозів та спеки, шквалів, весняної відлиги тощо. Тому технологія будівництва та будівельні матеріали мають бути міцними та витривалими, при можливості – з гарантією від виробника.

Визначившись з критеріями нашого приватного будинку, можемо перейти безпосередньо до вибору матеріалів, які можна сьогодні знайти на ринку.

Сучасні будинки можуть бути цегляними, дерев’яними або каркасними (канадська технологія). Яку з цих технологій оберете Ви буде залежати від Ваших вподобань та матеріальних можливостей.

Як правило, будинки з цегли та дерева на порядок дорожчі за каркасний будинок, який по праву вважається бюджетним варіантом. Якщо ж Ви стоїте перед вибором між двома останніми, то радимо звернути увагу на цеглу Поротерм (Porotherm), що представляє собою порожнисті керамічні блоки для стін та перекриттів.

Зовнішні стіни з порожнистих керамічних блоків Поротерм не потребують додаткового утеплення, оскільки їм характерні відмінні термоізоляційні властивості. Секрет термоізоляції цегли Поротерм полягає в великій кількості маленьких порожнин, заповнених повітрям, які отримують за рахунок додавання в глиняну суміш стружки з деревини, що під час обпалення цегли згорає.

Керамічні блоки Поротерм здатні приймати як природну енергію сонця, так і зберігати внутрішнє тепло в приміщенні. Тому цегляні будівлі повільно охолоджуються взимку, та зберігають достатню прохолоду влітку.

Найкраще для кладки цегляних блоків поротерм підходить теплий розчин з перлітовим піском.

Незамінною при облицюванні будинку стане фасадна (облицювальна) керамічна цегла. Завдяки широкій гамі відтінків можна створювати будинки різного кольору та фактури. Цей матеріал зручний як в роботі, так і в експлуатації, адже має високу міцність та є морозостійким.

Наступним важливим кроком є вибір матеріалу для покриття даху. Одним з найпоширеніших в даному сегмент є керамічна черепиця. Це натуральний матеріал, що виробляється з гончарної глини методом обпалювання в печі при температурі 1000 ОС.

Керамічна черепиця вкрай стійка до дії хімічних речовин, не піддається окисленню і має високий опір до атмосферних явищ. Водопроникність у такої черепиці низька, а це означає, що рівень морозостійкості дуже високий. Крім всього цього, керамічна черепиця вогнестійка, відноситься до екологічно чистих матеріалів і характеризується тривалим терміном служби.

Питання утеплення даху потребує особливої уваги, оскільки саме через цю частину будинку відбуваються найбільші втрати тепла. При якісній та надійній теплоізоляції відбувається суттєва економія енергії за рахунок зменшення втрат тепла.

При виборі утеплювача для утеплення даху чи мансарди слід звернути увагу на піну Айсінін (ICYNENE®), відносно новий матеріал на вітчизняному ринку.

По-перше, Айсінін наноситься безпосередньо на утеплювану конструкцію, не потребує встановлення гідро- та паробар’єру, робіт по підготовці поверхні, проклеюванню швів та кріпленню утеплювача. Піна має чудову адгезію з усіма поверхнями; в процесі нанесення заповнює найдрібніші щілини та проміжки.

По-друге, піна Айсінін має Довічну Гарантію від виробника. Піна не зсідається, не деформується та не старіє протягом всього терміну експлуатації.

По-третє, екологічність Айсінін підтверджена міжнародними «зеленими» організаціями. В складі піни відсутні формальдегід, фосген, фенол, стірол, борна кислота та будь-які інші шкідливі сполуки.

Утеплення даху чи мансарди Айсініном передбачає всього три кроки:
1. Встановлення каркасу.
2. Нанесення Айсініну зсередини безпосередньо на плиту.
3. Обшивка облицьовувальними матеріалами.

Пінний утеплювач Айсінін вже більше 20 років використовується в Канаді, США, Європі та Японії для утеплення даху, підлоги, фасаду чи внутрішніх стін та комплексного утеплення.

Icynene (Айсінін) - система досконалого утеплення

Опубликовано: 17.02.2011
Прочитано: 106  раз