Главная   |   О нас Сделать стартовой    |    В избранное   

Каталог полезных статей

Полезные и интересные статьи на все случаи жизни
 
Маршрутки Киева Отели Украины Расписание автобусов Штрих-коды стран Праздники Скачать реферат
Автобусы Киева Схемы метро Расписание самолетов Курсы валют Именины Каталог статей
Троллейбусы Киева Таблица расстояний Карта Украины Автомобильные номера        
Трамваи Киева Телефоны                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Каталог статей

Начало раздела > Строительство Добавить статью

Вибираємо проект будинку

Вибираючи проект будинку, ми вибираємо не конструкцію стін або силует даху, а те, що багато в чому зумовлює характер і якість життя. Про те, що треба зрозуміти про себе і свій майбутній котедж, як правильно вибрати проект будинку і грамотно побудувати його, розповідає директор Центру Продажу Проектів Наталя Мельник.

Наталя, для людини будівництво будинку - це майданчик для творчості і самовираження. Яким йому зробити житло? Який стиль вибрати: кантрі, арт-деко, класику або неокласику? Словом, як правильно вибрати проект будинку?

Важливо бути відвертим при спілкуванні з фахівцем Центру або архітектором. Важливо зрозуміти, чого ви насправді хочете. І не завжди відштовхуватися від моди на стилі. Наприклад, для одних важливо мати засклену лоджію з виходом на відкриту терасу. Для інших - великі вікна у ванних кімнатах і на сходовому прольоті. Для третіх має значення величезна спальня з ванною і будуаром. А іноді буває, що на образ майбутнього будинку може вплинути одна єдина удюблена фамільна річ або картина. Відвертий діалог полегшить процес візуалізації, що допоможе вибрати оптимальний варіант проекту котеджу, у тому числі, близький і по стилю.

Хто і як може правильно побудувати будинок?

Працюйте з професіоналами. Будинок - це складна споруда, якій належить бути не лише красивим і комфортним, але також надійним і безпечним для людей, що проживають у ньому. Тому будувати обов'язково треба за узгодженим проектом будинку. Крім того, проект котеджу дозволяє, як уникнути помилок в ході будівництва, так і раціонально витрачати матеріали. Безпосередньо будівництво будинку повинна вести, згідно з українським законодавством, ліцензована будівельна компанія. До речі, в Європі не існує компаній, які продають виключно проекти будинків. Там забудовники приходять за комплексним рішенням і отримують його, що називається, з одних рук. На сьогодні Центр Продажу Проектів теж пропонує повний комплекс послуг з будівництва будинку: від проекту будинку до благоустрою. У нас найбільша колекція готових проектів котеджів: на сторінках видання - партнера нашого Центру - каталогу ДОМ.UA, на CD -версії, що додається до нього, а також на нашому сайті - більше 3,5 тисяч будинків на будь-який смак, гаманець, можливості і умови будівництва. Ми працюємо тільки з кращими архітекторами з України, Росії, Польщі і країн Балтії. Персональний менеджер підбере Вам проект будинку. А якщо клієнт не зміг вибрати типовий проект котеджу, наші архітектори розроблять для нього індивідуальний проект будинку. Фахівці нашого Центру виконають геологічне дослідження грунтів і топозйомку ділянки, перерахують фундаменти до існуючих грунтових умов, адаптують (при необхідності) проект котеджу до ДБН України.

Ми підберемо для конкретного забудовника ліцензовану будівельну компанію з "ім'ям" і хорошою репутацією. Її представники зможуть показати свої роботи і організувати зустріч з клієнтами, які вже скористалися їх послугами. Розробимо дизайн-проект інтер'єру і присадибної території. Є і ще дуже важлива перевага роботи з Центром: кожен наш клієнт отримує в подарунок дисконтну карту з унікальною программою знижок на придбання будматеріалів від кращих постачальників і виробників. За майже 10 років роботи на ринку Центр Продажу Проектів завоював довіру більш ніж 11000 клієнтів.

На сторінках каталогу ДОМ.UA представлена невелика вибірка з величезної бази проектів котеджів.

Чому саме ці проекти будинків вибрані для публікації і як взагалі відбувається їх відбір в Центрі Продажу Проектів?

Ми щодня спілкуємося із забудовниками і відстежуємо тенденції на ринку котеджного будівництва. Вибір проектів котеджів для кожного номера - це результат ретельного аналізу їх попиту. Для публікації ми відбираємо те, що викликає живий інтерес більшості майбутніх домовласників. Є в каталозі блок проектів будинків, які іноді повторюються, оскільки це найпопулярніші будинки, які були вже не один раз зведені в різних регіонах України. Це "Лідери продажів". Більшість з них, доречі, відносяться до класичного стилю. Отже можу стверджувати: сьогодні наші забудовники в основному віддають перевагу класиці. А прекрасною можливістю познайомитися з новими ідеями і рішеннями для свого будинку є наш конкурс архітектури і дизайну приватного будинку "Будинок епохи Водолія" - детально про нього розказано на нашому сайті.

Чи хочуть забудовники побачити реалізовані проекти будинків? Якщо так, то чи можете ви надати їм таку можливість?

Так, хочуть. І так - можемо. На нашому сайті представлено вже декілька десятків реалізованих будинків, побудованих за нашими проектами, і це процес, який постійно рухається. Після продажу проекту будинку, ми намагаємося не втрачати зв'язок з нашим клієнтом. Ми завжди раді новим фотографіям реалізованих будинків, але, як ви розумієте, ця справа не одного дня. Там же можна побачити і фото етвпів будівництва і фінальні фотографії. А у випуску каталогу ДОМ.UA 2010/2011, ви можете побачити фотографії реалізованих проектів котеджів, які наша компанія здійснила як самостійно, так і з компаніями - партнерами.

Що б ви порадили майбутнім домовласникам?

Мрійте про будинок! Знаходьте його образ з нами! Будуйте свій будинок і будьте щасливі в ньому!

Опубликовано: 16.01.2011
Прочитано: 253  раза